W końcu i my możemy otworzyć nasze drzwi Nie możemy się doczekać kiedy Wasza energia wypełni nasz ukochany klub! Ruszamy od 8.06. Na razie bez zajęć grupowych.

W związku z zaistniałą sytuacją, mając na uwadze dobro naszych klubowiczów oraz naszego personelu informujemy, że od dnia 13.03.2020 klub będzie nieczynny. Wszystkie karnety zakupione przed zamknięciem będą aktywne po otwarciu klubu, proporcjonalnie do czasu, w którym klub nie funkcjonował. O

Drodzy Klienci, Wieczorne zajęcia grupowe odbywać się będą do końca tygodnia. Poranne zajęcia grupowe zostają zawieszone na najbliższe dwa tygodnie, czyli do dnia: 29.03.20. O decyzjach klubu będziemy informować Państwa na bieżąco na naszym facebook’u oraz stronie www.zwycieska-fitness.pl .

Dłuuugo wyczekiwana niespodzianka dla naszych klubowiczów, ale nie tylko. Po ciężkim treningu na siłowni należy się zasłużona chwila relaksu. Zapraszamy na tenisa stołowego. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem naszego klubu to wynajęcie stołu do tenisa na 1h - 10 zł.